ART / Lithographs / Silk screens 11709154
nr 1170 9154
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
3 pieces, Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. EA-upplaga, Lösa blad, bladets mått: 70x50 - 39x58,
SILK SCREENS, 3 st, EA-upplaga, Lösa blad, bladets mått: 70x50 - 39x58
Olle Bonniér, born 1925 in Los Angeles, USA, Swedish painter, delad 2016.
1500
SEK 3000
Monday Mars 19 2018
at 19:01:14
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Robot)
1.500 kr
1.500 kr (Robot)
1.600 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr
- Thema-auction
Mar 19
Read more about Grafik
Olle Bonniér
Read more about Olle Bonniér